slogan

Śpiew

gitara elektryczna

Każdy z nas śpiewa, nuci, mruczy... bo śpiew to najbardziej naturalna forma muzycznej ekspresji. Nie wszyscy wiedzą, że głos to także instrument. Podobnie – nie wszyscy zdają sobie sprawę z ogromnych możliwości drzemiących w, nawet przeciętnym, aparacie wokalnym. Jak obudzić ten potencjał. To proste – ćwiczyć pod okiem specjalisty.  I to właśnie jest nasza propozycja dla tych wszystkich którzy chcieliby wyśpiewać co im w duszy gra. Nasz kurs wolakny kierowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych. Dla tych, którzy o śpiewaniu nie mają zielonego pojęcia, jak i dla tych, którzy „coś tam” śpiewają. Idea zajęć to otwarcie się na upodobania preferencje i muzyczne gusta tych, którzy przychodzą do nas rozwijać swoje muzyczne pasje. Stawiamy przede wszystkim na rozwój w atmosferze dobrej zabawy i koleżeńskiej atmosfery. 

CENNIK ZAJĘĆ

Zajęcia grupowe (grupa 3-osobowa) - 28 zł. za jedną lekcję

TANDEM (grupa 2-osobowa) - 33 zł za jedną lekcję

Zajęcia indywidualne – 48 zł. za jedną lekcję

Lekcja trwa 45 minut i najczęściej odbywa się raz w tygodniu (istnieje możliwość organizowania zajęć z większą częstotliwością) Podane wyżej ceny obejmują także wszelkie materiały szkoleniowe takie jak opracowania utworów, schematy, diagramy... uczniowie dostają je od nas w postaci papierowej bądź elektronicznej (e-mailem).

Ważna informacja dotyczy zajęć grupowych.W  trosce o jakość kształcenia grupy są nieliczne (trzyosobowe lub w przypadku TANDEMU dwuosobowe) i starannie dobrane pod względem wieku i poziomu zaawansowania. Więcej informacji na temat zajęć, terminów, naborów, spotkań z instruktorami... można uzyskać pod numerem telefonu 665 214 081. Można również kontaktować się z nami za pomocą formularza znajdującego się w zakładce „kontakt”.