slogan

Pianino

gitara elektryczna

Pianino to jeden z najbardziej uniwersalnych instrumentów. Znajduje szerokie zastosowanie zarówno w muzyce klasycznej jak i rozrywkowej. Z myślą o tych, którzy chcieliby zgłębiać tajniki gry właśnie na pianinie przygotowaliśmy nasz kurs. Nie uciekając od klasyki śmiało wkraczamy na obszary muzyki popularnej. Wszystkim, którzy marzą o grze na pianianie proponujemy zajęcia, które w efektywny sposób rozwijają, uczą i przede wszystkim pozwalają zdbyć praktyczne umiejętności.Dewizą naszej szkoły jest dostosowywanie programu nauczania do indywidualnych preferencji, potrzeb i predyspozycji ucznia. Tak też jest w przypadku pianina. Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku i muzycznych upodobań.

 MATERIAŁY SZKOLENIOWE

Właściwy rozwój umiejętności naszych podopiecznych wynika z właściwie zbalansowanych treści nauczania, odpowiedniego podejścia nauczycieli, jak również z profesjonalnie przygotowanych materiałów szkoleniowych. Wszystkie pomoce, którymi się posługujemy, począwszy od zagadnień ogólnomuzycznych, a skończywszy na opracowaniach poszczególnych utworów powstały na bazie autorskich pomysłów naszych instruktorów. Dzięki temu są spójne z treścią zajęć, jasne i przejrzyste zarówno pod względem formy jak i treści.

 WYSTĘPY, POPISY, KONKURSY, ANIMACJE

Muzyka to nie tylko żmudne ćwiczenia, to również występy. Chcąc dać uczniom możliwość wykazania się zaplanowaliśmy kilka imprez, podczas których nasi podopieczni – jeśli tylko zechcą - będą mieli szansę pokazania się przed szerszą publicznością. Na koniec roku szkolnego odbędzie się WIELKI KONCERT FINAŁOWY. W międzyczasie mamy w planach zorganizowanie dwóch imprez: koncertu kolęd, oraz MUZYCZNEGO TURNIEJU O PUCHAR RED NOTE, bedzie to konkurs z nagrodami, w dwóch kategoriach wiekowych, na najlepsze wykonanie wybranego utworu. Mamy również w planach stworzenie szkolnego zespołu złożonego tak z instrumentalistów jak i wokalistów.

CENNIK ZAJĘĆ

Zajęcia grupowe (grupa 3-osobowa) - 28 zł. za jedną lekcję

TANDEM (grupa 2-osobowa) - 33 zł za jedną lekcję

Zajęcia indywidualne – 48 zł. za jedną lekcję

Lekcja trwa 45 minut i najczęściej odbywa się raz w tygodniu (istnieje możliwość organizowania zajęć z większą częstotliwością) Podane wyżej ceny obejmują także wszelkie materiały szkoleniowe takie jak opracowania utworów, schematy, diagramy... uczniowie dostają je od nas w postaci papierowej bądź elektronicznej (e-mailem).

Ważna informacja dotyczy zajęć grupowych.W  trosce o jakość kształcenia grupy są nieliczne (trzyosobowe lub w przypadku TANDEMU dwuosobowe) i starannie dobrane pod względem wieku i poziomu zaawansowania.

Więcej informacji na temat zajęć, terminów, naborów, spotkań z instruktorami... można uzyskać pod numerem telefonu 665 214 081. Można również kontaktować się z nami za pomocą formularza znajdującego się w zakładce „kontakt”.