slogan

Keyboard

gitara elektryczna

Keyboard, jako jeden z grupy instrumentów klawiszowych, doskonale rozwija poczucie harmonii, kształci wyobraźnię muzyczną oraz uczy budowania akompaniamentu. Dzięki szybkim efektom zachęca do dalszej nauki. Grając na keyboardzie uczeń poznaje największe przeboje muzyki klasycznej i rozrywkowej, a także zdobywa wiedzę potrzebną do poruszania się w muzycznym świecie.Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach, co daje możliwość konfrontacji umiejętności i buduje motywację do ciągłego rozwijania się. Przyjazna atmosfera  zachęca do muzykowania i szukania własnego miejsca w muzycznych przestrzeniach.Naukę gry ułatwia i umila nasz autorski podręcznik, dzięki któremu nawet najmłodsi są w stanie zrozumieć specyfikę instrumentu oraz podstawowe zasady muzyczne.

WYSTĘPY, POPISY, KONKURSY, ANIMACJE

Muzyka to nie tylko żmudne ćwiczenia, to również występy. Chcąc stworzyć naszym uczniom możliwość wykazania się zaplanowaliśmy kilka imprez, podczas których nasi podopieczni będą mieli szansę pokazania się przed szerszą publicznością. Na koniec roku szkolnego odbędzie się WIELKI KONCERT FINAŁOWY. W międzyczasie mamy w planach zorganizowanie dwóch imprez: koncertu kolęd, oraz MUZYCZNEGO TURNIEJU O PUCHAR RED NOTE, bedzie to konkurs z nagrodami, w dwóch kategoriach wiekowych, na najlepsze wykonanie wybranego utworu.

CENNIK ZAJĘĆ

Zajęcia grupowe (grupa 3-osobowa) - 28 zł. za jedną lekcję

TANDEM (grupa 2-osobowa) - 33 zł za jedną lekcję

Zajęcia indywidualne – 48 zł. za jedną lekcję

Lekcja trwa 45 minut i najczęściej odbywa się raz w tygodniu (istnieje możliwość organizowania zajęć z większą częstotliwością) Podane wyżej ceny obejmują także wszelkie materiały szkoleniowe takie jak opracowania utworów, schematy, diagramy... uczniowie dostają je od nas w postaci papierowej bądź elektronicznej (e-mailem).

Ważna informacja dotyczy zajęć grupowych.W  trosce o jakość kształcenia grupy są nieliczne (trzyosobowe lub w przypadku TANDEMU dwuosobowe) i starannie dobrane pod względem wieku i poziomu zaawansowania.

. Więcej informacji na temat zajęć, terminów, naborów, spotkań z instruktorami... można uzyskać pod numerem telefonu 665 214 081. Można również kontaktować się z nami za pomocą formularza znajdującego się w zakładce „kontakt”.

URODZINKI Z MUZYCZNYMI ANIMACJAM

Nasza oferta obejmuje również organizowanie imprez urodzinowych dla najmłodszych, których główną atrakcją są animacje muzyczne (gitarowe, klawiszowe) i teatralne. Jesteśmy otwarci na propozycje i oczekiwania rodziców. Jeśli macie Państwo pytania dotyczące organizacji urodzinek, pozostajemy do dyspozycji pod numerem telefonu: 665 214 081.