slogan

Gitara dla najmłodszych

gitara elektryczna

Czy brzdąca można nauczyć grać na gitarze? Oczywiście! Właśnie po to stworzyliśmy autorski program „GITARA DLA NAJMŁODSZYCH”. Grając znane i lubiane dziecięce melodie, zabieramy milusińskich w cudowny świat dźwięków. Czerpiąc radość z poznawania muzyki w towarzystwie Adasia i Wiolinka - głównych bohaterów naszego podręcznika dzieci poznają podstawowe tajniki gry na gitarze. Niejako przy okazji wkraczają w świat muzycznej wiedzy, rytmiki i wielu ciekawostek dotyczących muzykowania. Zajęcia oprócz części stricte muzycznej obejmują zabawę - wystukiwanie rytmów, rysowanie muzycznych bohaterów... Posiadamy salę przygotowaną specjalnie dla milusińskich, pełną kolorowych instrumentów, a także postaci z naszego muzycznego świata. Zatem zdobywanie muzycznej wiedzy i umiejętności odbywa się u nas w wyjątkowej atmosferze dziecięcego pokoju.

WYSTĘPY, POPISY, KONKURSY, ANIMACJE

Muzyka to nie tylko żmudne ćwiczenia, to również występy. Chcąc stworzyć naszym uczniom możliwość wykazania się zaplanowaliśmy kilka imprez, podczas których nasi podopieczni będą mieli szansę pokazania się przed szerszą publicznością. Na koniec roku szkolnego odbędzie się WIELKI KONCERT FINAŁOWY. W międzyczasie mamy w planach zorganizowanie dwóch imprez: koncertu kolęd, oraz MUZYCZNEGO TURNIEJU O PUCHAR RED NOTE, bedzie to konkurs z nagrodami, w dwóch kategoriach wiekowych, na najlepsze wykonanie wybranego utworu.

CENNIK ZAJĘĆ

Zajęcia grupowe (grupa 3-osobowa) - 28 zł. za jedną lekcję

TANDEM (grupa 2-osobowa) - 33 zł za jedną lekcję

Zajęcia indywidualne – 48 zł. za jedną lekcję

Lekcja trwa 45 minut i najczęściej odbywa się raz w tygodniu (istnieje możliwość organizowania zajęć z większą częstotliwością) Podane wyżej ceny obejmują także wszelkie materiały szkoleniowe takie jak opracowania utworów, schematy, diagramy... uczniowie dostają je od nas w postaci papierowej bądź elektronicznej (e-mailem).

Ważna informacja dotyczy zajęć grupowych.W  trosce o jakość kształcenia grupy są nieliczne (trzyosobowe lub w przypadku TANDEMU dwuosobowe) i starannie dobrane pod względem wieku i poziomu zaawansowania.

 Więcej informacji na temat zajęć, terminów, naborów, spotkań z instruktorami... można uzyskać pod numerem telefonu 665 214 081. Można również kontaktować się z nami za pomocą formularza znajdującego się w zakładce „kontakt”.

URODZINKI Z MUZYCZNYMI ANIMACJAMI

Nasza oferta obejmuje również organizowanie imprez urodzinowych dla najmłodszych, których główną atrakcją są animacje muzyczne (gitarowe, klawiszowe) i teatralne. Jesteśmy otwarci na propozycje i oczekiwania rodziców. Jeśli macie Państwo pytania dotyczące organizacji urodzinek, pozostajemy do dyspozycji pod numerem telefonu: 665 214 081. Wkrótce opublikujemy na naszej stronie szczegółowy cennik imprez urodzinkowych.