slogan

Gitara elektryczna

gitara elektryczna

Adeptom gitary elektrycznej mamy do zaproponowania kompleksowy kurs gry na tym wspaniałym instrumencie. Zajęcia obejmują szerokie spektrum muzyczne zahaczające o gatunki takie jak pop, rock, blues,funky, metal, a nawet country i folk. Kurs obok realizowania założeń programowych jest ukierunkowany na indywidualne preferencje uczniów i podąża za ich zainteresowaniami. Cel zajęć to: doskonalenie techniki, rozwój umiejętności wykonawczych i improwizatorskich, przybliżanie nowoczesnych form artykulacji, wdrażanie istotnych zagadnień teoretycznych. Zapraszamy wszystkich, zarówno tych, którzy mają zamiar zacząć uczyć się od podstaw, jak i tych którzy pod naszym kierunkiem chcieliby doskonalić swój gitarowy warsztat.

COŚ WIĘCEJ NIŻ KURS GRY

Wejście w magiczny świat gry na gitarze elektrycznej oznacza konieczność sprawnego poruszania się na wielu płaszczyznach. Dlatego też nasze lekcje często wykraczają poza stricte muzyczną część, obejmując np. wspólne słuchanie muzyki, pod kątem analizowania muzycznej materii. Formuła tych, jak i wszystkich innych zajęć w naszym ognisku, sfokusowana jest wokół wszechstronnego rozwoju i motywacji, dlatego też częśto przybliżamy sylwetki znanych gitarzystów. Gitarowy „know how” to także przyswajanie wiedzy dotyczącej sprzętu czy grnerowania brzmienia, na którym zależy każdemu gitarzyście.

MATERIAŁY SZKOLENIOWE

Kursanci otrzymują od nas wszelkie materiały szkoleniowe (diagramy akordów, schematy, opracowania nutowo-tabulaturowe...). Są to nasze, niezależne, autorskie opracowania, co ma niebagatelne znaczenie, gdyż po pierwsze eliminuje konieczność kupowania podręczników na własną rękę, po drugie – jest w stu procentach spójne z tym co dzieje się na zajęciach. W praktyce oznacza to, że jeśli uczniowie chcą nauczyć się grać konkretnego utworu, dostają (w formie drukowanej) wszystko to, co jest niezbędne do zagrania tegoż utworu.

CENNIK ZAJĘĆ

Zajęcia grupowe (grupa 3-osobowa) - 28 zł. za jedną lekcję

TANDEM (grupa 2-osobowa) - 33 zł za jedną lekcję

Zajęcia indywidualne – 48 zł. za jedną lekcję

Lekcja trwa 45 minut i najczęściej odbywa się raz w tygodniu (istnieje możliwość organizowania zajęć z większą częstotliwością) Podane wyżej ceny obejmują także wszelkie materiały szkoleniowe takie jak: opracowania utworów, schematy, diagramy... uczniowie dostają je od nas w postaci papierowej bądź elektronicznej (e-mailem).

Ważna informacja dotyczy zajęć grupowych. W  trosce o jakość kształcenia grupy są nieliczne (trzyosobowe lub w przypadku TANDEMU dwuosobowe) i starannie dobrane pod względem wieku i poziomu zaawansowania. Więcej informacji na temat zajęć, terminów, naborów, spotkań z instruktorami... można uzyskać pod numerem telefonu 665 214 081. Można również kontaktować się z nami za pomocą formularza znajdującego się w zakładce „kontakt”.