slogan

Gitara akustyczna

gitara elektryczna

Niezapomniane melodie, akordy tworzące piękne akompaniamenty, wielkie przeboje, a do tego szczypta fachowej muzycznej wiedzy - GRA NA GITARZE JEST PROSTSZA NIŻ MOGŁOBY SIĘ WYDAWAĆ! Myślą przewodnią, która przyświeca naszym działaniom, jest prowadzenie zajęć w sposób ciekawy, interaktywny, wolny od zbędnej teorii i ukierunkowany na rozwój muzycznej pasji. Uczymy przede wszystkim GRAĆ. Bierzemy na warsztat utwory, które nasi uczniowie znają i lubią, bo tylko obcowanie z tak pojmowaną muzyczną materią daje rezultaty w postaci motywacji i naturalnej chęci muzykowania.

 FORMUŁA ZAJĘĆ / MATERIAŁY SZKOLENIOWE

Zajęcia odbywają się grupowo, bądź indywidualnie. Uczniowie otrzymują od nas wszelkie materiały szkoleniowe (diagramy akordów, schematy, opracowania nutowo-tabulaturowe...). Są to nasze, niezależne, autorskie opracowania, co ma niebagatelne znaczenie, gdyż po pierwsze eliminuje konieczność kupowania podręczników na własną rękę, po drugie – jest w stu procentach spójne z tym co dzieje się na zajęciach. W praktyce oznacza to, że jeśli uczniowie chcą nauczyć się grać konkretnego utworu, dostają (w formie drukowanej) wszystko to, co jest niezbędne do zagrania tegoż utworu.

 WYSTĘPY, POPISY, KONKURSY, ANIMACJE

Muzyka to nie tylko żmudne ćwiczenia, to również występy. Chcąc stworzyć naszym uczniom możliwość wykazania się zaplanowaliśmy kilka imprez, podczas których nasi podopieczni będą mieli szansę pokazania się przed szerszą publicznością. Na koniec roku szkolnego odbędzie się WIELKI KONCERT FINAŁOWY. W międzyczasie mamy w planach zorganizowanie dwóch imprez: koncertu kolęd, oraz MUZYCZNEGO TURNIEJU O PUCHAR RED NOTE, bedzie to konkurs z nagrodami, w dwóch kategoriach wiekowych, na najlepsze wykonanie wybranego utworu.

CENNIK ZAJĘĆ

Zajęcia grupowe (grupa 3-osobowa) - 28 zł. za jedną lekcję

TANDEM (grupa 2-osobowa) - 33 zł za jedną lekcję

Zajęcia indywidualne – 48 zł. za jedną lekcję

Lekcja trwa 45 minut i najczęściej odbywa się raz w tygodniu (istnieje możliwość organizowania zajęć z większą częstotliwością) Podane wyżej ceny obejmują także wszelkie materiały szkoleniowe takie jak opracowania utworów, schematy, diagramy... uczniowie dostają je od nas w postaci papierowej bądź elektronicznej (e-mailem).

Ważna informacja dotyczy zajęć grupowych. W  trosce o jakość kształcenia grupy są nieliczne (trzyosobowe lub w przypadku TANDEMU dwuosobowe) i starannie dobrane pod względem wieku i poziomu zaawansowania.

 Więcej informacji na temat zajęć, terminów, naborów, spotkań z instruktorami... można uzyskać pod numerem telefonu 665 214 081. Można również kontaktować się z nami za pomocą formularza znajdującego się w zakładce „kontakt”.