slogan

Zajęcia aktorskie

gitara elektryczna

Amatorów teatru oraz dobrego kina zapraszamy na zajęcia aktorskie, podczas których wspólnie odkryjemy tajniki sztuki aktorskiej. Uczestnicy warsztatów będą mogli zapoznać się z takimi pojęciami jak aktorska interpretacja tekstu, ruch sceniczny, improwizacja, praca nad emocjami. Atut zajęć to duży nacisk na pracę nad jakością głosu podczas mowy. Wychodzimy z założenia, że każdy głos można wzmocnić - potrzebna jest tylko dobra metoda kształcenia emisji głosu oraz systematyczne ćwiczenia. Mocny i dźwięczny głos (niezbędny w zawodzie aktora) dodaje pewności siebie i ułatwia kontakty interpersonalne. Istotny element zajęć stanowią specjalnie opracowane Treningi Aktorskie, które przeniosą Uczestników zajęć w świat fantazji, nieograniczonej wyobraźni oraz improwizacji. Zajęcia aktorskie mogą okazać się wspaniałą przygodą dla osób, które mają ochotę popracować nad własnymi emocjami oraz pragną wydobyć z siebie nie odkryte dotąd pokłady energii. Uczestnicy mają do wyboru zajęcia indywidualne (przygotowanie do konkursów recytatorskich, egzaminów do szkół teatralnych, praca nad emisją głosu) lub grupowe (m. in. praca nad spektaklem). Zapraszamy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe.

CENNIK ZAJĘĆ

Zajęcia grupowe (grupa 3-osobowa) - 28 zł. za jedną lekcję

TANDEM (grupa 2-osobowa) - 33 zł za jedną lekcję

Zajęcia indywidualne – 48 zł. za jedną lekcję

Lekcja trwa 45 minut i najczęściej odbywa się raz w tygodniu (istnieje możliwość organizowania zajęć z większą częstotliwością) Podane wyżej ceny obejmują także wszelkie materiały szkoleniowe takie jak opracowania utworów, schematy, diagramy... uczniowie dostają je od nas w postaci papierowej bądź elektronicznej (e-mailem).

Ważna informacja dotyczy zajęć grupowych.W  trosce o jakość kształcenia grupy są nieliczne (trzyosobowe lub w przypadku TANDEMU dwuosobowe) i starannie dobrane pod względem wieku i poziomu zaawansowania. Więcej informacji na temat zajęć, terminów, naborów, spotkań z instruktorami... można uzyskać pod numerem telefonu 665 214 081. Można również kontaktować się z nami za pomocą formularza znajdującego się w zakładce „kontakt”.